طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان و ساده

افرادی که نیاز به طراحی سایت پیدا می‌کنند بیشتر به دنبال معرفی کسب و کار ,حرفه و یا خدماتی هستند که ارائه می‌دهند و به دنبال طراحی یک سایت پیشرفته با امکانات زیاد نیستند.

و یا اینکه هنوز هیچ گونه دید و بازخوردی از کسب و کارشان در فضای مجازی و اینترنت ندیده‌اند و دلیلی هم برای ریسک و سرمایه گذاری و هزینه کرد بالا در این حوزه نمی بینند.
ما به این دوستان پیشنهاد می کنیم که با طراحی سایتی ساده ولی بسیار جذاب کار خود را شروع نمایند و زمانی که به مراحل خوبی رسیدند و یا اینکه نیاز به تغییر را احساس کردند، تغییر را در سایت خود ایجاد نمایند.

هرگونه تغییری در هر مرحله ای قابل اجرا و انجام است.

رایا بنیان

معایب و مزایای سایت ارزان قیمت

گاهی وب سایت ارزان قیمت به نفع شما است گاهی به ضرر شما ، بهتر است قبل اینکه وب سایت خود را به دست طراحی بسپارید کمی فکر کنید.

وقتی شما در دنیای مجازی دنبال یک کار ارزان قیمت می گردید حتما باید به معایب آن هم فکر کنید و با خود بگویید چرا یک کار را صد هزار تومان و گاهی با یک میلیون تومان باید تهیه کرد.

یکی از معایب وب سایت های ارزان ظاهر گرافیکی آن است، نکته دوم این است که بعضی از وب سایت های ارزان قیمت به صورت رایگان در اینترنت قابل دانلود هستند و خودتان با کمی دانش می توانید آنها را در داخل هاست نصب کنید ولی شاید برای شما کمی مشکل باشد.

وب سایتهای های ارزان قیمت به صورت عمومی ارائه می شود مثلا برای یک فروشگاه اینترنتی تمامی امکانات را ارائه کرده اند که برای شما فقط چند امکان  آن مهم است.

ولی در وب سایت های اختصاصی دقیقا آن چیزی که مشتری می خواهد پیاده سازی می شود.

پشتیبانی سایت های ارزان به مراتب گران تر از سایت های پیشرفته است و اضافه کردن ماژولها و تعویض پوسته سایت گاهی نشدنی است. وب سایت های ارزان قیمت مزایایی هم دارد و یکی از آنها راه اندازی یک کار موقت است که می توانید از آنها استفاده کنید.

رایا بنیان

مشکلات استفاده از سایت سازهای رایگان

سایت های بسیاری ممکن است قالبی شبیه قالب شما داشته باشند. در طراحی سایت محدودیت دارید و فقط می توانید در حد محدودیت های سایت ساز سایت خود را طراحی نمایید. در صورتی که قصد داشته باشید پس از مدتی وب سایت خود را به روز رسانی نمایید قادر نخواهید بود این کار را انجام دهید و لازم است سایت را دوباره از اول بسازید. معمولا سایت سازهای رایگان مواردی را به صورت رایگان نمی گذارند تا مجبور به پرداخت هزینه شوید. بعضی از سایت ساز های رایگان نیز در سایت شما تبلیغات قرار می دهند که باعث افت رتبه سایت شما می شود.

طراحی وب سایت سفارشی به شما این آزادی عمل را می دهد سایت را متناسب با نیازهای خود طراحی نمایید و با توجه به نیازهای موجود در شغل خود مواردی را در سایت قرار داده تا پاسخ گویی کاربران خود باشید.

شرکت رایا بنیان به شما پیشنهاد می کند، اگر شما می خواهید یک وب سایت برای خود به صورت دائمی داشته باشید ابتدای کار را قوی شروع کنید تا در آینده بتوانید بدون اینکه به سایت شما ضربه ای وارد شود از مزایای آن بهره مند شوید.

مشاهده نمونه سایت های طراحی شده

رایا بنیان

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید