طراحی سایت

مزایای طراحی سایت

اینترنت دروازه ورود افراد و سازمان ها به بازارهای بزرگ جهانی است. امروزه هرگونه کسب و کاری که به منظور ارائه محصولات (کالا ها، خدمات و ایده ها) شکل می گیرد،بنا به دلایل متعدد ناگزیر به استفاده از اینترنت برای گسترش و توسعه فعالیت خود می باشد.

این روزها گرایش استفاده از وب سایت و اینترنت به عنوان یک ابزار تشریفاتی جای خود را به استفاده های کاملا کاربردی از این ابزار در همه زمینه ها داده است، رشد عجیب این گرایش تا جایی پیش رفته که وب سایت یک مجموعه را مهمترین رسانه و سخنگوی آن مجموعه می دانیم و برقراری یک وب سایت کارآمد در کسب و کار مورد نظر شما دارای اهمیت های فراوان است.

رایا بنیان

نخستین گام در جهت ورود به بازار تجارت الکترونیک، طراحی سایت و ایجاد یک پایگاه اینترنتی (طراحی وب سایت) انحصاری است که معرف حضور شما در این عرصه به سایرین خواهد بود.

وب سایت‌ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آنها به شرح زیر می باشد:

۱- تاثیر سایت در اطلاع رسانی
طراحی وب سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر، یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد. بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی وب سایت، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی وب سایت و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

۲- تاثیر سایت در بازاریابی
موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند.

۳- ایجاد قابلیتهای جدید تبلیغاتی
با داشتن یک وبسایت صاحبان و مدیران آن وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوند و امکان استفاده از راهکارهای طراحی وب سایت برای آنها بوجود می آید، از مهمترین این قابلیتها می توان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد.

۴- در دسترس بودن
سایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.

۵- فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی
امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز سایت است و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وب سایتی ندارد.

۶- درآمد زایی
میزان سودآوری و درآمد زایی سایتها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان طراحی وب سایت و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است. اما امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق وب سایت و مشتریان آنلاین است.

از مزایای طراحی وب سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 •   وجود وب سایت، اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد.
 •  تغییرات انجام شده در محصولات و خدمات به سرعت به اطلاع دیگران می رسد.
 • مشتریان و مراجعه کنندگان می توانند در هر زمان و هر مکان با شما ارتباط برقرار کنند.
 • وب سایت، یک پایگاه تبلیغاتی فوق العاده قدرتمند است.
 • فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت هزینه ها را به شدت کاهش می دهد.
 • وب سایت می تواند نمایشی از قدرت و دقت کسب و کار در اینترنت باشد.
 • یک وب سایت خوب مانند یک شعبه بین المللی برای معرفی کالا و خدمات ارائه شده می باشد.
 • دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان تنها با داشتن آدرس سایت شما.
 • به روز رسانی آسان و کم هزینه (در سایت های داینامیک بدون صرف هزینه و زمان زیاد) در مقایسه با تبلیغات چاپی و …
 • یک وب سایت با کارایی خوب می تواند منشی،فروشنده،بازاریاب،کارشناس مجازی و … باشد که به صورت خودکار زیر نظر یک مدیر، کلیه این عملیات را انجام دهد.
 • سادگی ارتباط با مخاطبان خاص و عام.
 • بهره گيري از رسانه وسيع تبليغاتی .
 • وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتری های بالقوه دارد و یک طراحی حرفه ای سایت، متن مناسب با نوشتار خوب، اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما می شود و به مردم می فهماند که شما دارای دانش و به روز هستید.
 • وب سایت دفتر کار دوم شماست که توانایی پاسخگویی به تعداد بی شمار مشتریان شما را ٢٤ ساعته و هفت روز هفته دارد.
 • اگر برای نمایش محصولات خود فضای فیزیکی کافی ندارید،یک وب سایت میتواند تمامی محصولات شما را به همراه عکس های مختلف،توضیحات،کاتالوگ و … به نمایش بگذارد.
 • شما می توانید از طریق عضوگیری در وب سایت، اطلاعات مشتریان و کاربران را جمع آوری نموده و به روش های مختلف از آنها استفاده نمایید.
 • فروش کالا و خدمات بصورت مستقیم از طریق وب سایت،باعث حذف واسطه ها و در نتیجه پایین آمدن قیمت برای مصرف کننده می شود.
 • پایین بودن هزینه ی طراحی سایت نسبت به سایر روش های تبلیغاتی نظیر تبلیغات چاپی، بیلبورد و …

مشاهده نمونه سایت های طراحی شده

رایا بنیان

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید