سئو

عوامل موثر سئو

حتما سئو سایت برای شما اهمیت دارد و دوست دارید سایت شما در رتبه بندی گوگل و شبکه های اجتماعی درصفحه اول باشد و در نتیجه بازدیدکننده و مشتریان بیشتری داشته باشید.

باید بدانید گوگل بیش از ۲۰۰ فاکتور برای رتبه دادن به یک سایت استفاده می کند، در اینجا چند فاکتور مهم را بررسی می کنیم.

فاکتور های سئو

فاکتورهای دامنه

موارد مهم دامنه شامل سن دامنه، کلمه کلیدی در دامنه، کلمه کلیدی اولین کلمه دامنه باشد، تاریخ انقضا دامنه، کلمه کلیدی در زیردامنه، سابقه مدیر سایت، تشابه نام دامنه، مخفی نکردن مشخصات مالک دامنه، لیست سیاه مالک دامنه، پسوند دامنه می باشند.

طراحی سایت

از مهمترین فاکتورهای سئو طراحی سایت می باشد، انتخاب زبان برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوا مناسب با رعایت اصول و استانداردهای سنو اولین گام موفقیت محسوب می شود.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب

جهت بهینه سازی وب سایت کلمات کلیدی را انتخاب کنید که مطمئن باشید این کلمات توسط کاربران هدف شما جستجو می شوند و باعث جذب آنها در سایت شما خواهند شد، انتخاب کلمه کلیدی مناسب با انجام تحقیقات تخصصی در موتور های جستجو همراه هست و می توان از ابزارهای Google Keyword Planner نیز استفاده کرد.

Seo_factor

تولید محتوای جذاب برای کاربران

محتوائی را می توان با کیفیت و عالی بدانیم که برای بازدیدکننده های سایت شما جذاب و مفید باشد، تکنیک های تولید محتوا را به کار ببرید و به صورت حرفه ای محتوا نویسی کنید. در نظر داشته باشید از کپی مطالب سایت های دیگر بپرهیزید، محتوا را می توان پادشاه سئو نامید.

رایا بنیان

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید